Pastorale eenheid Uw kerkgemeenschap
 

 

U bent nu hier: Home - Over ons - "PASTORALE EENHEID KANA" - Wie is wie
Pastorale Eenheid Kana

DE PASTORALE EENHEID KANA

 

Pastoormoderator van de 3 parochies Sint-Catharina (Konterdam) ; Sint-Anna (Stene) ; Onze Lieve Vrouw (Zandvoorde) + aanvragen voor vieringen binnen de pastorale eenheid kana.
Eerwaarde heer Luc De Graeve - prluc(at)pastorale-eenheid-kana.be
Guido Gezellestraat 38 - 8400 Oostende - +32 59 704897


Abonnementen parochieblad voor de 3 parochies  Sint-Catharina (Konterdam) ; Sint-Anna (Stene) ; Onze Lieve  Vrouw (Zandvoorde)  
Mevrouw Maria Verbanck - maria.verbanck(at)pandora.be
August Beernaertstraat 21 - 8400 Oostende - +32 59 803384

 

Parochiaal contactpersoon Onze Lieve Vrouw (Zandvoorde)

Karine Christiaens - karintje.christiaens(at)gmail.com

+32 498 976088

 

Parochiaal contactpersoon Sint-Anna (Stene)

Lieve De Soete - lievedesoete35(at)gmail.com

+32 59 800811

 

  

Teamleden
Ann Cresis - ann.cresis(at)pandora.be - +32 59 803384
Lieve Valcke - 
tulpin-valcke(at)telenet.be - +32 59 508266

Diana Schockaert - diana.schockaert(at)gmail.com - +32 477 278208

Sabine Verleye - sabineverleye(at)gmail.com - +32 59 510030

Anya Dutrieue - anya.dutrieue(at)hotmail.com - +32 59 509806

Lieve De Soete - lievedesoete35(at)gmail.com - +32 59 800811

Yanick Tanghe - yanick.tanghe(at)gmail.com - +32 474 900708

Wilfried Christiaens - wilfried.christiaens(at)hotmail.com - +32 59 266212

Adelin Van Eenhooge - avaneenhooge(at)skynet.be - +32 59 267498


Liturigische werkgroep
Eerwaarde heer Luc De Graeve - prluc(at)pastorale-eenheid-kana.be - +32 59 704897


Koster SC + SA
Lieve Valcke - tulpin-valcke(at)telenet.be - +32 59 508266

 

Koster OLV
Wilfried Christiaens - wilfried.christiaens(at)hotmail.com - +32 59 266212


Vormselcatechese
Eerwaarde heer Luc De Graeve - prluc(at)pastorale-eenheid-kana.be -
+32 59 704897

 


Misdienaars
Eerwaarde heer Luc de Graeve - prluc(at)pastorale-eenheid-kana.be - +32 59 704897


Lectoren
Lieve Valcke - tulpin-valcke(at)telenet.be - +32 59 508266


Kerkraad SC
Geert Vanden Berghe - geertvdb(at)telenet.be - +32 59 507265

 

Kerkraad SA

Annie Van Acker - annie.vanacker(at)skynet.be - +32 59 803574

 

Kerkraad OLV

Adelin Vaneenhooge - avaneenhooge(at)belgacom.net - +32 59 267498