Pastorale eenheid Uw kerkgemeenschap
 

 

U bent nu hier: Home - Verenigingen met contactgegevens
Pastorale Eenheid Kana

Het verenigingsleven binnen de pastorale eenheid Kana

→ Sint-Catharina - KONTERDAM

 

MARKANT             Kristien Jacobs - baert.jacobs(at)gmail.com

                           Salvialaan 6, 8400 Oostende - +32 59 511500

                           Ilse Loomans - loomans.ilse(at)gmail.com

                           Talingstraat 2, 8400 Oostende - +32 447 300510

 

ZIEKENZORG CM   Rita Delcour - ritadelcour(at)hotmail.com

                            Kerklaan 24, 8400 Oostende - +32 486 951471 

                            Vera Vanhoutte - veravanhoutte(at)hotmail.com

                            Elisabethlaan 347, 8400 Oostende - +32 486 913117

 

FEMMA KONTERDAM  Monique Rousseeuw - f.pillu(at)telenet.be

                               Jasmijnlaan 17, 8400 Oostende - +32 59 706508

                               Ilse Dinnecourt - ilse.dinnecourt(at)telenet.be

                               Zandvoordestraat 17, 8400 Oostende - +32 59 430763

 

OKRA                   Liliane De Coninck - l.deconinck(at)skynet.be

                            Scharstraat 6, 8460 Oudenburg - +32 59 266108

                           François Devriendt - densois(at)proximus.be

                           Rokerijstraat 17,8400 Oostende - +32 59 802928

 

SINT-VINCENTIUS Diana Schockaert - diana.schockaert(at)gmail.com

                            Zandvoordestraat 35, 8400 Oostende - +32 477 278208

 

VRIJE BASISSCHOOL (St. Lodewijk) - Guido Gezellestraat 19, 8400 Oostende

                                +32 59 502297

 

OUDERVERENIGING Ann Valcke

                              Wateringstraat 38, 8450 Bredene - +32 59 326532 

 

 CHIRO KADAM  Groepsleiding: Justin Vandenbossche (groepsleider(at) chirokadam.be)

                                              Silke Vanmaeckelberghe (groepsleidster(at)chirokadam.be)

                                              www.chirokadam.be

 

→ Sint-Anna - STENEDORP

 

 

FEMMA SINT ANNA  Lut Van Gansberge - lut.vg(at)skynet.be        

                             Maria Theresiastraat 53, 8400 Oostende - +32 59 806471

 

OKRA                     Secretariaat OKRA Stene

                             Willy Verstraete - verstraetewilly(at)skynet.be

                             Koolmeesstraat 46, 8400 Oostende - +32 59 506082

 

MISSIENAAIKRING  Christiane Degryse

                             Druivenlaan 6, 8400 Oostende - +32 59 733564

 

ZIEKENZORG CM    Jean-Marie Derdeyn

                             Rozemarijnstraat 13,8400 Oostende - +32 59 808049

 

KOOR                     Kris Deconinck - kris.deconinck(at)telenet.be

                             Oud Vliegveld 69, 8400 Oostende - +32 59 507054

 

PLUSWERKING        Sam Laridon - samlaridon(at)hotmail.com

                             Druivenlaan 18, 8400 Oostende

 

Markant                 Ilse Loomans - +32 474 300510

                             Kristien Jacobs - +32 478 605757

                             markantstene(at)gmail.com

                             www.markantvzw.be/stene

 

KSA jongens           Ward Blauwblomme - blauwblomme.ward (at)gmail.com

                             Molenhoekstraat 15, 8400 Oostende - +32 493 502869

 

KSA meisjes            Laura Jolyt - laurajolyt2000(at)gmail.com

                             Zonnebloemstraat 7, 8400 Oostende - +32 497 550194

 

→ Onze-Lieve-Vrouw - ZANDVOORDE

Beweging.net & SAMANA & RECEPTIONISTENCLUB

                             Adelin Van Eenhooge - avaneenhooge(at)skynet.be

                             Reestraat 10, 8400 Oostende - +32 59 267498

 

OKRA                     Hubert Synaeve - hubert.synaeve(at)gmail.com

                             Klimoplaan 8, 8400 Oostende - +32 59 266355

 

FEMMA: wordt: VROUWENBEWEGING

                             Ann Vandycke - femmazandvoorde(at)gmail.com

                             Grintweg 80, 8400 Oostende - +32 59 265450

 

FEMMAGNIFIQUE: voor en door jonge vrouwen

                             Astrid Claeys - femmagnifique@gmail.com

 

KWB                      Joeri Ameloot - joeri.ameloot(at)telenet.be

                             Molenhoekstraat 65, 8400 Oostende - +32 59 268960          

 

KSA J                     Nathan Beyne - nathan.beyne(at)gmail.com

                             Zandvoordedorpstraat 32, 8400 Oostende - +32 473 244509

 

KSA M                    Laura Jolyt - +32 497 550194

  

VRIJE BASISSCHOOL

                             Kloosterstraat 2, 8400 Oostende - +32 59 268275

                             info(at)zano.be

 

OUDERCOMITE ZANO Els Van Eenhooge - oudercomite(at)zano.be

                              Geuzenstraat 5, 8400 Oostende - +32 497 451709

 

VRIENDEN VAN LOURDES

                              Chretien Cattellion

                              Zandevoordestraat 516, 8400 Oostende - +32 484 085966

 

CANTILENE              Marleen Remans - marleen7.remans(at)gmail.com

                              Floralaan 9, 8400 Oostende - +32 59 268627

 

JUBELATEKOOR       Etienne Fontaine - etienne.fontaine(at)telenet.be

                             Wezellaan 26, 8400 Oostende - +32 59 268521